سال 1396 تقویم - سال 1396 چه حیوانی است - وقایع سال 1396

وقایع سال 1396

سال 1396 چه حیوانی است

سلام خدمت تمام بازدیدکنندگان عزیز
املاک ولیعصر شهریار سال 1396 را به شما عزیزان تبریک عرض می نماید
ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ
ﺁﺭﺍمش
ﺳلامت
عزت،موفقیت،سربلندی،سرافرازی
وسالی ﻗﺸﻨﮓ
و ﺧﺒﺮی ﺧﻮﺵ
نصیب دوستانم
وآنهایی که دوستشان داریم بفرما


زمان تحویل سال ۱۳۹۶

زمان دقیق تحویل سال ۱۳۹۶

لحظه تحویل سال ۱۳۹۶ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران
۱۳:۵۸:۴۰ (ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه )
روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ هجری شمسی
مطابق ۲۱ جمادی‌ الثانی ۱۴۳۸ هجری قمری
و ۲۰ مارس ۲۰۱۷ میلادی
سال ۱۳۹۶ سال خروس می باشد

طالع بینی سال خروس :

خروس به راحتی افکار و عقاید خود را بیان می کند و برای دفاع از گفته های خود تا مرز پرخاشگری و ستیزه جویی می تازد.

این طرز فکر و رفتار ناخوشایند خروس اطرافیانش را آزرده می سازد؛ ولی آنان با وقار تمام از این بی ادبی خروس چشم پوشی می کنند و آن را ناشی از صراحت در بیان و عادات عجیب او می دانند که البته سخت در اشتباهند، بی شک خروس صریح و صادق است و هر چه به فکرش برسد، به زبان می آورد؛ بی آن که نکته ای را از قلم بیندازد. اما باید گفت این صراحت خروس که صفت ذاتی اوست چندان پسندیده نیست و نوعی خودخواهی به حساب می آید؛ چرا که او اهمیتی برای احساسات دیگران قائل نیست و هرگز درک نمی کند که چرا باید برای دیگران ارزش قائل شود.

خروس برای حفظ موقعیت خود، ناگزیر به نیرنگ دست می یازد. البته این نیز تصوری واهی و باطل است. مطمئناً او دوست دارد جلب نظر کند لذا بدش نمی آید کمی به خودش برسد؛ اما در واقع او بسیار محافظه کار و سنت گراست و این حالت خود را به صحنه سیاست نیز تعمیم می دهد.

خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کاری انجام می دهد. او به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است و از طرف دیگر در نصیحت کردن دیگران پافشاری می کند و سنگ تمام می گذارد.

خروس در ظاهر شجاع، ماجراجو، و بی پرواست اما عقل تان به چشم تان نباشد! در حقیقت او پر از ایده های به ظاهر بزرگ و نامعقول است که امیدی به تحقق آنها نیست.

خروس عاشق خواب و خیال، مکاشفه، اوهام غیر ممکن و قهرمان پردازی است؛ اما به واقع طبل تو خالی است که تمام رؤیاها، مکاشفات و تصورات او از فضای آرام خانه اش بیرون نمی رود. او ماجراجویی نازک نارنجی و فیلسوفی است که حتی نمی تواند چهار تا کلام حرف حسابی تحویل آدم دهد. البته او ترسو یا خجالتی نیست و در صورتی که شرایط ایجاب کند می تواند به موجودی جسور و شجاع تبدیل شود. خروس همیشه رؤیای قهرمان شدن را در سر می پروراند به این خاطر ممکن است با نشان دادن واکنشی جسورانه، خود را به خطر انداخته و با آغوش باز مرگ را بپذیرد. همین دلیل باعث می شود که خروس سرباز خوبی باشد.

اطرافیان خروس از صحبت کردن او لذت می برند؛ اما اگر حواسش را جمع نکند، ناخواسته آنان را از خود آزرده می کند و به عنوان لاف زنی که بیشتر قول می دهد و کمتر عمل می کند شناخته خواهد شد. درخشش او در جمع تا در ارتباط با دوستان نزدیک خود بیشتر است


فال سال 1396 براساس ماه تولد

سال 96 برای متولدین هر ماه چگونه خواهد بود؟ سوالی است که با آغاز سال جدید، دوستداران طالع بینی و فال به دنبال جوابی برای آن هستند. تاروت رنگی این بخش را بصورت اختصاصی برای علاقمندان تهیه نموده و سال 96 را برای همه شما عزیزان سالی پر از خوش شانسی و معجزه آرزو می کند.

فروردین

در سال 96 متولدین فروردین تقریبا در تمام زمینه های زندگی خود فرصت های زیادی بدست خواهند آورد. در این میان سیاره عطارد نیز برای برقراری روابط ضروری و جدید به شما کمک خواهد کرد. به این ترتیب در سال نو ارتباطات جدیدی در زندگی شکل خواهد گرفت. امسال شما بر ایده های جدید و هوشمندانه ای متمرکز می شوید و اجرایی کردن آنها در این مدت یکسال برایتان سهل و آسان پیش بینی می شود. امسال با حضور سیاره زحل در طالعتان ثبات و پایداری در زندگی شما برقرار خواهد شد. سعی کنید در این دوره صبور و شکیبا رفتار کرده و پشتکار داشته باشید و از تصمیم های عجولانه و شتاب زده پرهیز کنید. بنابر این پیروزی و موفقیت پیش روی شما خواهد بود و در غیر این صورت با عواقب بلند مدتی در زندگی رو به رو خواهید شد.

در زمینه کسب و کار

در سال 96 برای متولدین فروردین مسیر شغلی فوق العاده ای پیش بینی می شود. درطول این دوره شما می توانید موقعیت شغلی خود را بیشتر از قبل تثبیت کنید. بنابر این در این مدت عملکرد شما برای کارفرما و حتی خودتان رضایت بخش و مطلوب خواهد بود. امسال برای برخی از شما در زمینه شغلی تغییرات ضروری ممکن خواهد شد. امسال اگر شما بتوانید در مقابل ناملایمات زندگی تاب بیاورید، در این صورت نتایج مثبت چشمگیری پیش رو خواهید داشت. در این دوره ارتباطات جدید در زمینه کسب و کار تحولات سازنده ای را برایتان به ارمغان می آورند.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال 96 شما منطقی تر و حساستر از قبل خواهید بود. در این مدت شما می توانید به خوبی روابط عاشقانه خود را مدیریت و اداره کنید. با این حال در این دوره ممکن است بی ثباتی و ناپایداری هایی نیز در این زمینه برایتان رخ دهد که جای هیچ نگرانی نیست. چراکه ذات عجول و شتابزده شما این وضعیت ویران را بهبود خواهد بخشید. امسال شور و هیجان عاطفی بالا و سیگنالهای مثبتی در این زمینه برای شما پیش بینی می شود.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال 96 به لطف سیاره زهره وضعیت مالی و اقتصادی شما بهبود و تقویت خواهد شد. بنابر این در این دوره جریان های مالی خوبی برای شما پیش بینی می شود. پس در این مدت بهتر است با کاهش هزینه ها و مخارج، حساب پس اندازها و سرمایه گذاری های خود را افزایش دهید. در سال نو در زمینه مالی و اقتصادی راه ها و درهای جدیدی به روی شما گشوده خواهد شد. بنابر این سعی کنید برای بهبود وضعیت مالی خود از این فرصت ها بهره ببرید.

در زمینه سلامت عمومی

به طور کلی در سال 96 وضعیت سلامت جسمی و روانی شما بسیار خوب پیش بینی می شود. با این وجود ذات حساس و قاطعانه شما ممکن است در این زمینه مسائلی همچون خستگی شدید و سستی را برایتان بوجود آورد. خونسرد باشید و به منظور پیشگیری از عوارض ثانویه آن اقدامات مثبتی انجام دهید. استراحت به اندازه کافی باعث احیا و بازسازی روحیه شما خواهد شد. بنابر این هر زمان که می توانید سعی کنید باطری های درونی خود را با تعطیل کار و تلاش دوباره شارژ کنید. به هر صورت سعی کنید با کار و تلاش زیاد بیش از حد خودتان را در معرض استرس و فشار قرار ندهید. در غیر این صورت سلامت جسم و روان شما دچار عواقب جدی خواهند شد.

در زمینه خانه و خانواده

در سال نو شادی و خوشبختی در خانه شما همچون نوری فروزان خواهد درخشید. در این دوره با حضور سیاره مشتری به صورت قوی در طالعتان، رفاه داخلی و خوشبختی در زندگی شما برق خواهد زد. امسال برخی خرید و فروش هایی در زمینه ملک و املاک برای شما پیش بینی می شود. علاوه بر این افزایش تعداد اعضای خانواده از طریق تولد یا ازدواج نیز برای شما محتمل می باشد. به طور کلی وضعیت مالی در خانه و خانواده در سر تا سر سال رضایت بخش خواهد بود. امسال پیشرفت های بزرگی در این زمینه برایتان وجود خواهد داشت.

در زمینه تحصیلی

در سال نو بسیاری از متولدین فروردین در زمینه تحصیل و آموزش مسائل و مشکلات عمده ای نخواهند داشت. در این دوره شما در همه تلاش های علمی خود موفق و پیروز خواهید بود. امسال افرادی که در زمینه علم و فناوری فعالیت می کنند به صورت خاص و ویژه از پیشرفت های چشمگیری برخوردار خواهند شد.

در زمینه سیر و سفر

در سال 96 برای برخی از فروردینی ها سیر و سفر نیز پیش بینی می شود. با این حال این سفرها بیشتر در زمینه کسب و کار خواهد بود.

اردیبهشت

سال 96 برای متولدین اردیبهشت سالی سرشار از انرژی پیش بینی می شود. امسال هر چند که شما از انرژی خوبی برخوردار هستید اما با حداقل تلاش در زندگی شخصی و خانوادگی و یا حرفه ای خود به نتایج و دستاوردهای خوبی خواهید رسید. پس پیش به سوی جلو حرکت کنید و مطمئن باشید که هوش و خلاقیت منحصر به فرد شما در زمان درست به کمک شما خواهد آمد. امسال تمام سخت کوشی و تلاش شما به روشنی با موفقیت به نتیجه خواهد رسید. امسال شما گاهی اوقات احساس می کنید که واقعا برای استراحت و آرامش خود زمان کافی در اختیار ندارید. اما سپس دوباره مشغول کار می شوید، چراکه در این سال نو الویت اصلی شما کار و مسئولیت و سپس استراحت و تفریح خواهد بود.

در زمینه کسب و کار

امسال در حیطه کسب و کار شما به برنامه های منظم و استراتژیک و انگیزه بالایی نیاز خواهید داشت. در این دوره شما برای رشد و پیشرفت راهنمایی های خوبی از طریق طالعتان دریافت خواهید کرد. با این حال در ارتباط با افراد برجسته و صاحب منصب و یا هم صنف مشکلات و مسائلی در کمین شما خواهند بود. در این زمینه احتمال درگیری و اختلاف برای شما وجود خواهد داشت. ممکن است احساس یاس و ناامیدی کنید اما شما فقط به تغییر مسیر نیاز دارید. از هر گونه بحث و درگیری دوری کنید، چراکه نتیجه عکس خواهد داد. در این زمان سعی کنید از نیروی خلاقیت و ابتکار خود کمک بگیرید تا فضای کاری مساعدی برایتان مهیا شود. در اواخر سال خودتان را برای جا به جایی های اساسی آماده کنید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال نو 96 عشق و روابط رمانتیک موضوع اصلی زندگی متولدین اردیبهشت خواهد بود. به روابط فعلی شما نور جدیدی از امید تابیده خواهد شد. امسال شما با کمک طالع خود تصمیم های قاطعانه ای خواهید گرفت. افرادی که در حیطه روابط خود دچار مسئله و دشواری شده اند، در سال نو می توانند به موقعیت ثابت و پایداری دست یابند. این بدان معناست که رابطه شما تداوم یا خاتمه خواهد یافت و از حالت بلاتکلیفی خارج خواهید شد. سعی کنید در این زمینه به آرامی گام بردارید. بهتر است در حیطه روابط خود حد و مرزهایی قرار دهید تا از بروز برخی از مسائل پیشگیری کنید. امسال اردیبهشتی های مجرد به روابط دوستانه واقعی وارد خواهند شد که به تدریج در طول سال به عشقی حقیقی تبدیل خواهد شد.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال نو 96 مسیر و جریان مالی و اقتصادی متولدین اردیبهشت در جهتی مثبت به شدت تغییر خواهد کرد. بنابر این امسال شما در زمینه سرمایه گذاری های بلند مدت می توانید اقدامات مثبتی انجام داده و از هزینه های اضافی دوری کنید. امسال برای شما ممکن است برخی هزینه های ناخواسته نیز پیش آید. سعی کنید تا حد امکان از هزینه های غیر ضروری بکاهید و منابع مالی خود را حفظ کنید. امسال شما بر اهداف مالی و تعهدات خود در این زمینه متمرکز می باشید و برنامه ریزی های جدیدی در این زمینه خواهید داشت. در اواخر سال شما از موقعیت مالی ثابتی برخوردار خواهید بود.

در زمینه سلامت عمومی

در آغاز سال 96 متولدین اردیبهشت از سطح انرژی و مقاومت بدنی بسیار خوبی برخوردار خواهند بود. در این صورت شما می توانید مسائل و مشکلات خود در زمینه شخصی و حرفه ای را براحتی حل و فصل نمایید. با این حال به شما توصیه می شود به منظور حفظ سلامت عمومی خود تمرینات ورزشی را در برنامه روزانه خود بگنجانید. سعی کنید رژیم غذایی خود را تغییر داده و از عادات بد غذایی پرهیز کنید. امسال بهتر است از برنامه غذایی سم زدایی نیز پیروی کنید تا وضعیت سلامت و شور و نشاط زندگی در شما تقویت و افزایش یابد. علاوه بر این برخی مسائل مربوط به سیستم گوارشی و سیستم عصبی ممکن است برایتان پیش آید. تمام این مسائل با استراحت و کاهش استرس برطرف خواهند شد.

در زمینه خانه و خانواده

در آغاز سال نو شمسی ممکن است برخی موانع و سختی هایی در زمینه خانه و خانواده برای متولدین اردیبهشت پیش آید. در اواسط سال شادی و نشاط به زندگی شما باز خواهد گشت. برخی از متولدین اردیبهشت امسال در زمینه املاک و مستغلات خرید و فروش هایی انجام خواهند داد. برخی از شما ممکن است در خانه نوسازی انجام داده و یا محل زندگی خود را تغییر دهید. به طور کلی در نیمه دوم سال در این زمینه موهبت های خوبی دریافت خواهید کرد.

در زمینه تحصیلی

امسال برای بسیاری از متولدین اردیبهشت در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش دوره خوبی پیش بینی می شود. افرادی که آزمون های رقابتی همچون کنکور یا مصاحبه در پیش دارند با موفقیت رو به رو خواهند شد. با این حال امسال در زمینه تحصیل در مقاطع بالا شما ممکن است با برخی مسائل و موانع رو به رو شوید.

در زمینه سیر و سفر

امسال برای متولدین اردیبهشت سفرهای زیادی پیش بینی نمی شود. با این حال ممکن است سفرهای کوتاه تفریحی یا کاری برایتان پیش آید. در هنگام سفر احتیاط کنید و در حفظ امور مالی و سلامت خود مراقب و هوشیار باشید.

خرداد

در سال نو 96 متولدین خرداد به دوره ای از خلاقیت و بهره وری وارد خواهند شد. امسال شما از ارتباطات بسیار خوبی برخوردار خواهید شد. در این صورت شما در زندگی حرفه ای خود نتایج خوبی دریافت خواهید کرد. اگر امسال بیشتر گوش داده و کمتر صحبت کنید، شما با توانایی های خود به خوبی خواهید درخشید. امسال شما با کمک سیاره زهره در طالعتان از آشفتگی ذهنی در امان خواهید بود. بنابر این تمام انرژی شما بر ایده های سازنده متمرکز خواهد شد. امسال سعی کنید برای رسیدن به آمال و آرزوهای خود مصمم و سرسخت باشید. در نتیجه تلاش های شما با موفقیت به ثمر خواهند رسید. در حیطه روابط از هر گونه زیاده روی بپرهیزید. امسال با حضور سیاره مریخ در طالعتان شما از سطح انرژی خوبی در زندگی برخوردار خواهید بود. امسال شما برخی از برنامه های بلند مدت خود برای آینده را آغاز خواهید نمود.

در حیطه کسب و کار

در سال نو سرعت متولدین خرداد در حیطه کسب و کار کاهش خواهد یافت. از این رو امسال زمان خوبی برای درون نگری و باز بینی دوباره آرمان ها و اهدافتان در زندگی می باشد. شما ممکن است برخی تغییرات، جا به جایی و جایگزینی هایی را در اهداف حرفه ای خود انجام دهید. سعی کنید به منظور کسب دانش و مهارت های جدید در این زمینه کوشا باشید. اهداف خود را با شور و اشتیاق دنبال کنید و انتظار نداشته باشید که اطرافیان و دیگران شما را در این زمینه حمایت و پشتیبانی کنند. خب طبیعتا این سرنوشت و آینده شماست و تنها شما می توانید مسئولیت آن را پذیرفته و برای پیشرفت و بهبود آن تلاش کنید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال نو زندگی متولدین خرداد در حیطه عشق و روابط رمانتیک معنا و مسیر جدیدی پیدا خواهد کرد. بنابر این روابط ناخواسته خاتمه یافته و فرد جدیدی در زندگی شما ظاهر خواهد شد. امسال برای افرادی که در حال حاضر در رابطه می باشند از هیجان و لحظه های رمانتیک خوبی برخوردار خواهد بود. در این دوره اگر شما در موقعیت شک و تردید قرار گرفته اید، امسال زمان خوبی برای حل و فصل تمام اختلافات و نتیجه گیری از این رابطه می باشد. امسال افراد متاهل قادر خواهند بود نیازها و خواسته های خود را به خوبی به طرف مقابل خود منتقل کنند. امسال وقت خود را با سوء تفاهم ها و درگیری های بیهوده تلف نکنید. سعی کنید بر جنبه های مثبت زندگی خود متمرکز باشید.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در طول سال 96 متولدین خرداد در زمینه امور مالی و اقتصادی متزلزل خود، وضعیت پایدار و ثابتی را تجربه خواهند کرد. امسال برای شما فرصت های سرمایه گذاری بلند مدت خوبی پیش بینی می شود. امسال شما در امور مالی از رشد مداوم و پایدار برخوردار خواهید بود. امسال جریان های مالی خوبی از طریق سرمایه گذاری های گذشته نصیبتان خواهد شد. در اواخر سال شما منابع مالی قابل ملاحظه ای در اختیار خواهید داشت. بنابر این شما قرض و بدهی، وام و سایر صورت حساب های خود را تصفیه و روشن خواهید ساخت و با امنیت مالی بهتری سال جدید 97 را آغاز خواهید کرد.

در زمینه سلامت عمومی

امسال وضعیت سلامت عمومی بدن متولدین خرداد بهبود و افزایش خواهد یافت که چنین وضعیتی از موهبت حضور سیاره های زهره و مشتری در طالعتان خواهد بود. امسال سعی کنید به منظور حفظ سلامت خود از رژیم غذایی سالمی پیروی کنید. از نوشیدنی های الکلی و سیگار پرهیز نمایید. امسال برخی از شما ممکن است از لحاظ روحی و روانی دچار ضعف شوید. شما بهتر است نسبت به زندگی دیدگاهی مثبت و خوش بینی داشته باشید. خوب است به خاطر داشته باشید که داشتن ویتامین و مواد معدنی کافی در رژیم غذایی موجب افزایش سطح انرژی در بدن خواهد شد.

در زمینه خانه و خانواده

امسال متولدین خرداد در زمینه خانه و خانواده با برخی نوسانات عمده و اساسی رو به رو خواهند شد. بنابر این شما در این زمینه دچار برخی اضطراب و نگرانی هایی خواهید شد. با این حال روابط شما با خواهر و برادر و بزرگان فامیل دوستانه خواهد بود. شما با اعضای خانواده ممکن است با برخی موانع رو به رو شوید. در این صورت فراز و نشیب هایی از شادی و غم را در زندگی شخصی خود تجربه خواهید کرد. نگران نباشید، سیاره زهره در نیمه دوم سال به کمک شما خواهد آمد.

در زمینه تحصیلی

در سال 96 متولدین خرداد در زمینه تحصیل و کسب مدارج عالی با مسائل و موانعی رو به رو خواهند شد. علاوه بر این امسال برخی از شما در امتحانات رقابتی همچون کنکور و مصاحبه شغلی نتیجه مطلوبی کسب نخواهید کرد. با این حال شما با اراده قاطع و تلاش و کوشش خواهید توانست در سال بعد به پیروزی و موفقیت دلخواه برسید.

در زمینه سیر و سفر

امسال برای متولدین خرداد سیر و سفر زیادی پیش بینی نمی شود. با این حال برای شما احتمال سفرهای کوتاه وجود خواهد داشت. خوب است به خاطر داشته باشید که بهتر است در سفر احتیاط کنید و مراقب سلامت بدن خود نیز باشید.

تیر

در سال نو 96 متولدین تیر گزینه های جدید جالبی برای ادامه زندگیشان پیدا خواهند کرد. امسال اگر شما جرات کنید و در سخت ترین مسابقات و رقابت ها شرکت کنید، در نتیجه خواهید توانست به موفقیت و پیروزی دست یابید. چراکه امسال سیاره مریخ در طالعتان به کمک شما می آید و موجب افزایش سطح انرژیتان خواهد شد و در نتیجه قدرت جسارت شما برای صعود از قله های موفقیت در زندگی افزایش خواهد یافت. این سیاره پتانسیل نهفته در شما را بیدار خواهد کرد. پس به جلوی صف بیایید و پوسته ی انزوا و تنهایی خود را بشکنید. امسال برای شما زمان مناسب و ایده آلی برای به نمایش گذاشتن استعداد و قوه خلاقیتتان خواهد بود. امسال سعی کنید از بی حوصلگی و سستی در کارهایتان بپرهیزید و دست به کار شوید. سعی کنید بر اقدام و عمل متمرکز باشید.

در زمینه کسب و کار

مسئله کسب و کار در سال 96 برای متولدین تیر مهم و قابل ملاحظه خواهد بود. در این دوره شما باید خودتان را برای تحولات پیش بینی نشده در این زمینه آماده کنید. امسال شما می توانید سفارشات و مسائل ضروری و فوری را براحتی حل و فصل نمایید. شما سعی می کنید انگیزه همکاران خود را بالا ببرید و حسن نیت مدیران و کارفرمایان خود را جلب کنید. اما در این دوره با فعالیت های مخرب از طرف مخالفان رو به رو خواهید شد. پس هوشیار و مراقب باشید. تمام انرژی و حواس خود را بر روی اهداف بزرگ خود متمرکز کنید، چراکه امسال شما می توانید به اهدافتان جامه عمل بپوشانید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال 96 در زندگی متولدین تیر عشق و محبت خواهد درخشید. امسال شما به آرزوها و خواسته های خود در زمینه روابط عاشقانه دست خواهید یافت. در این دوره زندگی شما به لطف تلاش های شریک زندگیتان سرشار از مهر و محبت خواهد شد. بنابر این سعی کنید از زندگی خود لذت ببرید. با این حال سعی کنید از هر گونه زیاده روی و افراط در این زمینه نیز بپرهیزید، چراکه می تواند تاثیرات دراز مدتی در زندگیتان داشته باشد. امسال مجردین تیر به احتمال زیاد با افراد مثبتی ملاقات خواهند داشت. امسال در زمینه روابط عاشقانه و رمانتیک نیمه دوم سال در مقایسه با نیمه اول ثمربخش تر خواهد بود.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال نو وضعیت مالی و اقتصادی متولدین تیر نسبتا خوب پیش بینی می شود. امسال منابع مالی خوبی از طریق دستمزد و حقوق، معاملات در زمینه املاک و مستغلات، ارثیه و مانند آن نصیبتان خواهد شد. امسال شانس و بخت اقبال خوبی در انتظارتان خواهد بود. اما انتظار پول باد آورده را نداشته باشید. هنگامی که با معاملات پر سود رو به رو می شوید می توانید دست به ریسک بزنید. امسال شما با تعهد و پشتکار خود در زمینه حرفه ای و مالی رشد و پیشرفت خواهید کرد.

در زمینه سلامت عمومی

به طور کلی امسال متولدین تیر که از بیماری و ناراحتی هایی در این زمینه رنج می برند بهبود خواهند یافت. در سال نو شمسی سیاره های مریخ، مشتری و زحل در طالع شما قرار خواهند گرفت و در نتیجه انرژی بسیار خوبی را برای تقویت قوای جسمی و روحی برایتان فراهم خواهند کرد. امسال شما دیدگاه و رویکرد مثبت و خوش بینی در زندگی خواهید داشت. علاوه بر این شما می توانید با انجام تمرینات ورزشی و رفتن به باشگاه قدرت و توان عضلانی خود را نیز افزایش دهید. در اواخر سال شما ممکن است با برخی مسائل جزئی در زمینه سلامت و بهداشت مواجه شوید که براحتی برطرف خواهند شد.

در زمینه خانه و خانواده

در سال نو متولدین تیر اهمیت بیشتری نسبت به خانه و خانواده نشان خواهند داد. امسال برای شما در این زمینه یک استثنا خواهد بود، چراکه خانواده برایتان الویت اصلی می باشد. امسال شما می توانید روابط خود را در خانه و خانواده به طور مطلوب و دلخواه شکل دهید. در اواسط سال با حضور سیاره زهره در طالعتان زمان جشن و پایکوبی در محیط خانوادگی شماست. بنابر این در این دوره مناسب های فرخنده و مبارکی برای شما و جمع خانوادگیتان پیش بینی می شود. شما این فضای صلح و آرامش داخلی را مدیون تلاش ها و روحیه مقاوم خود می باشید.

در زمینه تحصیلی

در سال 96 متولدین تیر در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش به سطح رضایت بخشی خواهند رسید. اما به شما توصیه می شود که برای رسیدن به نتایج فوق العاده و ایده آل خود تلاش و تعهد لازم را انجام دهید. امسال تمرکز و سپس الویت بندی و برنامه ریزی کلید موفقیت شما در این زمینه خواهد بود. امسال برخی از شما موفق خواهید شد که در مقاطع تحصیلی بالاتر و یا در زمینه تحقیق و پژوهش در زمینه دلخواه راه یابید.

در زمینه سیر و سفر

در سال 96 سیر و سفر به طور مدوام در دستور کار متولدین تیر ماه قرار خواهد داشت. سفرهای شما در زمینه های مختلفی همچون سفرهای تفریحی و کاری و خدماتی می باشد. به شما توصیه می شود در هنگام سفر به شرایط آب و هوایی آن منطقه توجه کرده و تدابیر لازم را برای آن بیاندیشید.

مرداد

در سال نو شمسی 96 متولدین مرداد قصد دارند زندگی را به معنی واقعی زندگی کنند. این افراد برای امسال آرزوهای بزرگی در سر دارند. در این دوره شما می توانید اهداف و پروژه های طولانی مدت خود را آغاز کنید. با این حال شما گاهی اوقات ممکن است با موانع و مشکلاتی نیز رو به رو شوید. پس بنابر این خودتان را برای مواجه با این مسائل و مشکلات آماده و مجهز کنید. اطمینان داشته باشید که سخت کوشی و تلاش های شما در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه خواهند رسید. در این سال نو اگر شما بتوانید از حاشیه ها و سوء تفاهم های موجود در روابط دست بردارید، در این صورت به حس مثبت خوبی خواهید رسید. امسال که شما مرکز و کانون توجه اطرافیان و دیگران می باشید، حال حاضر برای شما زمان مناسبی برای پرداختن به درون و درونگرایی نیز می باشد. علاوه بر این امسال زمان کافی برای استراحت و آرامش و تمدد اعصاب نیز برای شما وجود خواهد داشت. پس بنابر این با خیال راحت پیش به سوی جلو حرکت کنید.

در زمینه کسب و کار

امسال متولدین مرداد در زمینه کسب و کار در ارتباط با افراد صاحب منصب و برجسته با برخی از مشکلات رو به رو خواهند شد. با این حال امسال شما بواسطه برخی ارتباطات با ارزش برای رسیدن به موفقیت در پروژه های کاری خود هدایت و کمک خواهید شد. امسال حضور سیاره های زهره و زحل به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید به آرزوهای بزرگ حرفه ای خود دست یابید و از نردبان موفقیت براحتی صعود کنید. تنها کافی است برای شنیدن پیشنهادات و راه کارها گوشی مشتاق و شنوا داشته باشید. امسال سعی کنید کمی اعتماد به نفس در خودتان تزریق کنید. بنابر این شما در سال پیش رو خواهید توانست در این زمینه به پیروزی های بزرگی دست یابید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال 96 عشق و محبت در زندگی متولدین مرداد حرکتی پویا و مستمر خواهد داشت اما در این زمینه با تغییراتی کوچک و سطحی نیز رو به رو خواهید شد. امسال شما برای بودن در کنار شریک زندگیتان وقت و فرصت کافی در اختیار خواهید داشت. امسال مجردین مردادی خواهند توانست رابطه ای مثبت را با فردی جدید آغاز کنند. در نیمه دوم سال برای شما و نزدیکانتان زمینه مناسبی برای ازدواج فراهم خواهد شد.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال نو شمسی برای متولدین مرداد فرصت های مالی بسیار خوبی فراهم خواهد شد. بنابر این امسال برای شما زمان مناسبی برای افزایش منابع مالی و کاهش هزینه ها خواهد بود. امسال برخی از شما ممکن است در معاملات پر سود و منفعت و یا قرعه کشی شانس و بخت و اقبال خوبی داشته باشید. در طول سال وضعیت مالی شما با سرعتی آرام اما با روندی مداوم رو به افزایش و پیشرفت خواهد بود. اما سعی کنید بیش از حد خودتان را با امور مالی درگیر نکنید و به خانواده و نیازهای آنها نیز توجه داشته باشید. اگر امسال شما برنامه ریزی عاقلانه ای داشته باشید می توانید در بخش مالی روندی هموار و ملایم در پیش بگیرید.

در زمینه سلامت عمومی

در سال 96 متولدین مرداد از نظر سلامت جسمی و فیزیکی گاهی با فراز و نشیب هایی رو به رو خواهند شد. با این حال امسال شما فعال تر از سال های گذشته خواهید بود. امسال سعی کنید خودتان را بیش از حد با رژیم های غذایی سخت و تمرینات ورزشی سنگین خسته نکنید. در غیر این صورت با عوارض جانبی منفی رو به رو خواهید شد. امسال بهتر است بخشی از وقت خود را به یوگا و مراقبه اختصاص دهید. در این صورت شما می توانید به نیازهای جسمی و روحی خود بدرستی پاسخ دهید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال 96 متولدین مرداد در زندگی شخصی و خانوادگی خود با واکنش های مختلفی رو به رو خواهند شد. از طرفی محیط داخلی منزل به دور از تنش و در صلح و آرامش می باشد و از سویی دیگر شما گاهی اوقات با اصطکاک ها و مسائلی در بین اعضای خانواده رو به رو خواهید بود. امسال ممکن است برای شما سوء تفاهم هایی در زمینه الویت کار بر خانه و خانواده پیش آید. علاوه بر این امسال برای برخی از شما جا به جایی در محل سکونیت یا محل اقامت نیز پیش بینی می شود. در طول سال رابطه شما با پدر و مادر و بستگان درجه یک دوستانه پیش خواهد رفت.

در زمینه تحصیلی

در سال 96 متولدین مرداد در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش با شرایط مختلفی مواجه خواهند شد. بنابر این امسال برخی از شما در این زمینه براحتی و با آسودگی پیش نخواهید رفت. شما با مسائل و مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید. امسال سعی کنید فضای مثبت و مطلوبی در اطراف خود برقرار کنید تا بتوانید در بلند مدت به موفقیت های دلخواه دست یابید.

در زمینه سیر و سفر

امسال برای متولدین مرداد سیر و سفر نیز پیش بینی می شود ولی این سفرها تفریحی یا شخصی نخواهند بود. بنابر این این سفرها بیشتر جنبه کاری داشته و کمتر به نیازهای خانواده مربوط می شود.

شهریور

سال جدید 96 برای متولدین شهریور فرصت های بیشماری با خود به همراه خواهد داشت. امسال هر چند شما با موانع بسیاری رو به رو خواهید شد، ولی تا پایان سال صحیح و سلامت از تمام این موانع عبور خواهید کرد. امسال برخی از شما در زمینه ارتباطات با مسائل جدی مواجه می شوید و برخی دیگر از شما می توانند این مسائل را مدیریت و کنترل کنند. امسال حضور سیاره مریخ در طالعتان انرژی فراوانی برایتان به ارمغان خواهد داشت. بنابر این این سیاره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برای رسیدن به اهداف خود تلاش و کوشش کنید. این تاثیر مثبت مریخ بهترین و موثرترین بخش از طالع بینی امسال شماست. علاوه بر این امسال سیاره مشتری با حضور در طالعتان، شما را در زندگی شخصی و خانوادگی حمایت و پشتیبانی خواهد نمود و موجب تقویت پیوندهای خانوادگی خواهد شد. شما نمی توانید به صورت انفرادی و تنها به سوی جلو حرکت کنید. بنابر این در سال نو برای کسب موفقیت شما به برقراری ارتباط با افراد دور و نزدیک خود نیاز خواهید داشت.

در زمینه کسب و کار

در سال نو متولدین شهریور در حیطه کسب و کار با سختی و دشواری هایی رو به رو خواهند شد. امسال شما با تغییرات و نقل و انتقالات مکرر مواجه می شوید. بنابر این اگر شما امسال را با سال گذشته مقایسه کنید سیر نزولی را در این زمینه مشاهده خواهید کرد. سخت کوشی و انعطاف پذیری در روابط کاری در طولانی مدت باعث بهبود و پیشرفت اوضاع و شرایط شما خواهد شد. در نتیجه در اواخر سال شما در محیط کار به حس آرامش و پیروزی خواهید رسید. سعی کنید امسال به وعده های دروغین و دوستان منفی خود بی اعتنا باشید و توجه نکنید. بنابر این امسال شما در این زمینه باید چشم و گوش باز و حواس جمع باشید و آهسته و با احتیاط قدم بردارید. امسال بیابید به شهود دلتان گوش دهید و بر این اساس عمل کنید.

در زمینه عشق و ازدواج

سال نو 96 برای متولدین شهریور عشق و محبت و سورپرایز بسیاری در این زمینه به ارمغان خواهد داشت. امسال شما روابطی دوست داشتنی تر و قابل اعتماد تری پیش رو خواهید داشت. امسال متاهلین جریان ملایم و همواری را تا پایان سال تجربه خواهند کرد. هر چند که شما ممکن است با مسائل و سوء تفاهم هایی در رابطه مواجه شوید که نیاز به حل و فصل شدن داشته باشد. علاوه بر این امسال حضور سیاره های مریخ و زهره به مجردین مردادی نیز کمک می کنند تا بتوانند فرد ایده آل خود را بیابند. با این حال به این افراد توصیه می شود خودشان را برای بازگشت به رابطه عاطفی سابق خود نیز آماده کنند.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در سال نو 96 وضعیت مالی و اقتصادی متولدین شهریور نسبتا رو به افزایش خواهد بود. بنابر این امسال شما می توانید به حساب پس اندازهای خود به خوبی اضافه کنید. هر چند که امسال ملزومات و نیازهای مالی شما در زندگی بیشتر از سال گذشته خواهد بود. بنابر این امسال سعی کنید با تمرکز و تلاش و کوشش موقعیت اقتصادی خودتان را در جامعه رشد و پیشرفت دهید. علاوه بر این امسال بهتر است از هر گونه ولخرجی و هزینه های غیر ضروری نیز پرهیز کنید. در این صورت شما می توانید در پایان سال جیب های پر پول و حساب پس انداز سنگینی داشته باشید!

در زمینه سلامت عمومی

در سال جدید متولدین شهریور از وضعیت سلامت خوبی برخوردار خواهند بود. بنابر این امسال شما انرژی بالایی در اختیار خواهید داشت و از تنش و استرس هیچ خبری نیست. امسال شما در رویارویی با موانع و مشکلات زندگی نیز رویکرد مثبت و جسورانه ای در پیش خواهید گرفت. با این حال امسال سعی کنید مدت زمان بیشتری را به استراحت و آرامش خود اختصاص دهید. علاوه بر این امسال شما سعی می کنید از هر گونه درگیری و نوسانات عاطفی پرهیز کنید و رویکرد خوش بینانه ای نسبت به زندگی داشته باشید.

در زمینه خانه و خانواده

در سال نو 96 متولدین شهریور در زمینه خانه و خانواده شرایط مطلوبی در پیش رو خواهند داشت و از این رو موهبت های خوبی در انتظار این افراد خواهد بود. با این حال اگر امسال شما بیشتر بر رشد و پیشرفت شغلی و تعهدات کاری خود متمرکز باشید، بنابر این به احتمال زیاد در این زمینه با مسائلی رو به رو خواهید شد. امسال شما در اغلب اوقات از سوی والدین و خواهران و برادران خود حمایت و پشتیبانی خوبی دریافت خواهید کرد.

در زمینه تحصیلی

در زمینه تحصیل و آموزش و پرورش سال جدید برای متولدین شهریور دوره ای مطلوب پیش بینی می شود. بنابر این امسال شما می توانید در این زمینه به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست یابید. امسال افرادی که قصد تحصیل در مقاطع تحصیلی بالا یا درخواست تحصیل در دانشگاه های خارجی را دارند، با موفقیت پذیرفته خواهند شد. با این حال امسال سعی کنید از هرگونه تصمیم عجولانه ای در این زمینه نیز دوری کنید.

در زمینه سیر و سفر

در سال جدید متولدین شهریور سفرهایی به مکان های دور برای تفریح و خوشگذرانی در پیش رو خواهند داشت. امسال برای برخی از شما سفرهای کوتاه کاری نیز محتمل می باشد.

مهر

سال جدید 96 برای متولدین مهر تجربه ای بسیار لذت بخش و شیرین پیش بینی می شود. بنابر این امسال صلح و آرامش در روابط شما غالب خواهد بود و شما می توانید چشم انداز بهتری نسبت به آینده خود داشته باشید. امسال شما تحت تاثیر عوامل خارجی می توانید قوه خلاقیت چشمگیر خود را به منصه ظهور برسانید. امسال شما با کمک صبر و شکیبایی به همراه برقراری تعادل در زندگی می توانید از جایگاه ویژه ای در نظر افراد برجسته و مهم برخوردار شوید. امسال نزدیکان شما بیشتر از قبل به حمایت و کمک شما نیاز خواهند داشت. هنگامی که شما به خواسته ها و تمایلات این افراد توجه نشان می دهید، بنابر این می توانید در زندگی خود نیز احساس آرامش و حس رضایت داشته باشید.

در زمینه کسب و کار

در سال نو متولدین مهر در حیطه کسب و کار به موفقیت و برتری خواهند رسید. امسال افرادی که در زمینه کارهای فکری و ذهنی فعالیت می کنند می توانند به صورت ویژه و خاص رشد و پیشرفت های چشمگیری داشته باشند. امسال اکثریت شما در این زمینه در تمام شاخه ها می توانید دانش و اطلاعات خوبی برای پیشرفت کسب کنید. امسال شما می توانید در عرصه حرفه و کار براحتی و به طور موثر روابط جدیدی با افراد برقرار کنید.

در زمینه عشق و ازدواج

در سال جدید متولدین مهر در زندگی شخصی خود با ریا و دو رنگی رو به رو خواهند شد. اما شما با مهارتهای قوی ارتباطی خود می توانید حتی در روابط از دست رفته خود نیز پیروز و موفق باشید. در این دوره شما در رابطه خود با تضاد های جدی مواجه خواهید شد، سعی کنید خونسرد و آرام باشید و بر نقاط قوت رابطه متمرکز شوید. امسال سعی کنید از ادعا کردن و تهمت زدن بر شخص مقابل پرهیز کنید، چراکه چنین رویکردی ضربه های سنگینی بر زندگی عشقی شما وارد خواهد کرد. عامل اصلی داشتن رابطه ای سالم و موفق تنها حفظ تعادل است.

در زمینه امور مالی و اقتصادی

در طول سال جدید متولدین مهر با مخارج ناخواسته بسیاری مواجه خواهند شد. این هزینه ها می تواند به تجملات و درمان اعضای خانواده مربوط باشد. با این حال نکته مثبت اینجاست که امسال برای بهبود وضعیت مالی نیز فرصت های بسیاری برایتان فراهم خواهد شد. از این رو منفعت های مالی خوبی از طریق معاملات پر سود، کمک های مالی مختلف و افزایش حقوق و یا کسب درآمد نصیبتان می شود. با این حال همانطور که گفته شد برخی مخارج ناخواسته در زمینه شخصی برایتان پیش بینی می شود. پس بنابر این بهتر است برای چنین روزهایی کمی پس انداز کنید.

در زمینه سلامت عمومی

در سال جدید متولدین مهر در بخش سلامت عمومی از انرژی بالایی برخوردار خواهند بود و مسئله ی مهمی در این زمینه نخواهند داشت. با این حال به شما توصیه می شود که فعال باشید و به منظور حفظ سلامتی خود ورزش کنید. سعی کنید از این سطح انرژی بالا برای اقدامات مثبت در زندگی استفاده نمایید. در ضمن مراقب رژیم غذایی خود نیز باشید و به آنچه می خورید و به بدن خود وارد می کنید اهمیت دهید. امسال بهتر است علایق هنری خود را دنبال کنید؛ چراکه این کار موجب تقویت قدرت درونی و حس رضایت در شما خواهد شد.

در زمینه خانه و خانواده

به طور کلی در سال 96 محیط و زندگی خانوادگی متولدین مهر خوب و رضایت بخش پیش بینی می شود. امسال برای شما برخی جا به جایی ها و تغییر در محل اقامت نیز محتمل می باشد. امسال برخی از شما به کار و زندگی حرفه ای خود بیشتر از خانه و خانواده اهمیت می دهید. چنین روندی می تواند در زندگی شما عواقب جدی به همراه داشته باشد، پس بهتر است احتیاط کنید. در اواسط سال ممکن است به دلیل محدودیت ها و تعهدات مالی مشترک در روابط شما با والدین و خواهر و برداران خدشه ای وارد شود. در این شرایط بهتر است از نظر مالی مستقل شوید. در ضمن آنچه امسال زندگی شما را نجات می دهد، برقراری تعادل بین زندگی حرفه ای و زندگی شخصی

عکس های ملک