قیمت باغ ویلا در شهریار چند است؟

قیمت باغ ویلا در شهریار چند است؟


برآورد قیمت باغ ویلا در شهریار و اطراف از اهمیت زیادی برای سرمایه گذاری و استفاده تفریحی می باشد. این برآورد به ویژه اگر بتواند سهم تاثیرگذاری را در ارزش املاک منعکس نماید، می تواند در برنامه ریزی وتصمیم گیری مورد استفاده قرارگیرد .
اولین مرحله جهت تهیه باغ ویلا تصمیم به خرید ویلا و بعد از آن انتخاب منطقه جهت خرید باغ ویلا در اطراف تهران می باشد
.

چرا خرید باغ ویلا در شهریار:

شهریار منطقه ای خوش آب و هوا چهار فصل که از قدیم برای ساخت ویلا مورد توجه قرار گرفته است و نزدیکی این شهر به تهران و مسیرهای دسترسی آسان و سریع این منطقه را از دیگر مناطق ویژه تر نموده است. منطقه شهریار در جنوب غربی تهران با باغ های قدیمی و قیمت مناسب از 100 میلیون تومان به بالا و در متراژ های 500 متر به بالا شرایط مناسبی را برای خرید فراهم نموده است


باغ ویلاهای شهریار در بیشتر مناطق انشعابات کامل را دار می باشند یا انشعابات تا سرملک می باشد که با هزینه ای منجر به خرید کنتور خواهد شد و همچنین اکثر باغ ویلاها دارای سند  های معتبر شش دانگ، سند تک برگ و سند مادر می باشند که خرید و فروش با مبایعنامه با کدرهگیری انجام خواهد شد.

قیمت باغ‌ در شهریار

قیمت ها باغ ویلا های شهریار بر اساس داشتن سند ( شش دانگ ، تک برگ ، سند مادر ، اوقافی) نوع انشعابات ( آب و برق و گاز ) موقعیت جغرافیایی ( نزدیکی به مرکز شهر شهریار ) نوع درختان میوه تعیین می گردد. دیگر عامل تاثیر گذار بروی قیمت داشتن جواز ساخت ویلا در آن می باشد.
برخی از باغ‌ها و باغچه‌ها وجود دارند که بنایی قدیمی در آن ساخته شده است و این مورد نیز باعث می‌شود قیمت با سایر باغ‌ها متفاوت باشد.

برای مثال شما میتوانید قیمت باغ ویلا در مناطق مختلف شهریار کردزار ، رزکان ، فردوسیه ، کهنز ، خوشنام ملارد را با کلیک بروی هر کدام از شهرها مشاهده بفرمایید.

همچنین میتوانید برای آشنایی با مناطق شهریار با کلیک بروی مقالات سایت آشنایی درخصوص این مناطق و موقعیت و نقشه آن بدست بیاورید یا برای مقاله شهرستان شهریار کجاست و نقشه شهریار اینجا کلیک نماییدعکس های ملک