اخبار مسکن مهر / مسکن مهر در دولت روحانی * مسکن مهر در شهریار

اخبار مسکن مهر

مسکن مهر در شهریار

معاونت وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: در ۵۵ شهراز استان‌های مختلف کشور ساخت واحد‌های مسکونی مسکن مهر به صورت کامل به پایان رسیده است. به گزارش مجله خبری  بقول از باشگاه خبرنگاران جوان، اقای حمیدرضا عظیمیان معاونت وزارت راه و شهرسازی و مسکن با اشاره به اینکه سازمان ملی زمین و مسکن متولی مستقیم مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت میباشد، اعلام نمود : سازمان ملی زمین ومسکن با استفاده از همه ظرفیت ها و توان اعتباری ،مدیریتی و کارشناسی طی سال های اخیر روند واگذاری و آماده سازی زمین تا انعقاد قرارداد ساخت ،اجرا اخذ تسهیلات بانکی و اتمام و افتتاح واحدهای این پروژه را برعهده دارد.
ایشان در ادامه افزود: تامین زیر ساخت ها و روبناهای آن را با جدیت در سطح ستاد و حوزه های استانی کشوردر 257 شهر کشور شامل بر یک میلیون ودویست هزار اپارتمان مسکونی پیگیری شده است.
معاون محترم وزارت راه وشهرسازی اعلام کرد:در 2استان زنجان ویزد بطورکامل برنامه احداث مسکن مهر به پایان رسیده و با کامل شدن محوطه سازی و تامین خدمات زیربنائی و روبنایی پروژه ها ،امکان بهره برداری از این واحدها ی مسکن مهر فراهم می شود.
اقای عظیمیان  در ادامه توضیح داد: درپنجاه و پنج شهر استان های گوناگون کشور عزیز مان ایران ،ساخت واحدهای مسکونی مسکن مهر به طور کامل تمام شده، واما به علت اینکه عدم تکمیل بودن زیر ساخت ها امکان بهره برداری در حال حاضر مقدور نیست.
وی با اشاره به اینکه ظریف کاری  نود درصد اپارتمان های مسکن مهر در شهرهای بیش از 25 هزار نفرتمام گردیده، فرمود: نازک کاری یک میلیون و 86 هزار واحد مسکن مهر در این شهر به پایان رسیده است.
رییس سازمان ملی زمین و مسکن گفت: الباقی پروژه ها در شهرها ذکر شده رو به پایان است که در صورت تامین خدمات زیربنایی و روبنایی واحد ها مسکن مهرامکان افتتاح آنها فراهم خواهد شد.مسکن مهر در شهریار در سال 1392

1600 واحد مسکن مهر شهريار و وام ۲۵ ميليون توماني با سود مصوب بانک مسکن، قيمت پايين هزينه ساخت با ميانگين قيمت منطقه از جمله شرايط پيش‌فروش واحدهاي مسکوني شهرک مهستان در شهريار در سال 1392 می باشد.
به گزارش از شبکه ايران، جناب آقای حسين شعباني - مدير پروژه خودمالکي کشور اظهار نمود: تاکنون بیش از  1600 واحد مسکوني از پروژه واحدهاي مسکوني شهرک مهستان در شهرستان شهريار پيش فروش شده که پيش‌فروش نيمي از واحدهاي مسکوني شهرک مهستان در شهرستان شهريار و تاثير آن در کاهش قيمت مسکن در اين شهر خبر داد.
شعباني افزود: نحوه پرداخت اقساط در قالب 5 فاز شش ماهه می باشد که با تخصيص وام 25 ميليون توماني و سود کم بانک مسکن و قيمت پايين هزينه ساخت در قياس با ميانگين قيمت منطقه، بکارگيري فناوري‌هاي نوين و ساير امکانات زيربنايي و روبنايي از جمله شاخص‌ترين ويژگي‌هاي اين پروژه بوده است.
وي افزود عمليات اجرايي و پيش‌فروش 3000 واحد در شهرک مهستان در 180 هزار متر مربع  در شهريار صورت گرفته و در تيرماه امسال کليد خورد و با گذشت 6ماه از فرِآيند اجراي اين پروژه، پيش‌فروش اين واحد‌ها با موفقيت آميز صورت گرفته است.
شعباني گفت: تا به الان 1600 واحد آپارتمان از اين مجموعه پيش‌فروش شده است و با توجه به اجرای موفق 1356 واحدی پروژه ثامن‌الائمه فردوسيه شهرستان شهريار که نخستين پروژه خود مالک و ارزان‌ترين پروژه طرح مسکن مهر به شمار می رود که با استقبال شهروندان از پيش‌فروش شهرک مهستان فرا‌تر از انتظار می بود.

عکس های ملک